تاورکرین چیست

No comments yet

جرثقیل های برج در هر محل ساخت و ساز مهم هستند. آنها بسیار دشوار است از دست ندهید که اغلب صدها پا را در هوا افزایش می دهند و می توانند تا حدی برسند. خدمه ساخت و ساز استفاده می کند از جرثقیل برج برای بلند کردن فولاد ، بتن، ابزار بزرگ – مانند مشعل استیلن و ژنراتور، و طیف گسترده ای از مصالح ساختمانی دیگر

تمام برج های جرثقیل شامل همان قسمت های اساسی می باشند:

۱. پایه به یک پد بتونی بزرگ متصل است که از جرثقیل پشتیبانی می کند.

۲. پایه اتصال به مشت (یا برج)، که به برج جرثقیل ارتفاع آن است.

۳. به بالا از ماست، یک واحد انفجاری (وسیله نقلیه بزرگ و موتور) است که به جرثقیل می تواند چرخش دهد.

۴. اتصال به واحد انفجاری، چرخش (یا رونق)، بازوی ماشین، وزنه برداری است.

۵. و اپراتورهای کابین.

قدر وزن می تواند آنها را افزایش دهد؟

یک برج جرثقیل دارای مشخصات زیر است:

۱. حداکثر ارتفاع پشتیبانی نشده: ۲۶۵ فوت (۸۰ متر) – جرثقیل می تواند ارتفاع کلی بسیار بزرگتر از ۲۶۵ فوت داشته باشد، در صورتی که در ساختمان به عنوان ساختمان در اطراف جرثقیل قرار دارد.

۲. حداکثر رسیدن به: ۲۳۰ فوت (۷۰ متر).

۳. حداکثر قدرت بالابری: ۱۹.۸ تن (۱۸ تن).

۴. وزنه بردار: ۲۰ تن (۱۶.۳ تن تن).

حداکثر بار جرثقیل می تواند ۱۸ تن (۳۹،۶۹۰ پوند) باشد، اما جرثقیل نمی تواند وزن آن را افزایش دهد اگر بار در انتهای بالابر قرار گیرد. بارگذاری نزدیک تر به مشت (مرکز چرخش) است، وزن بیشتری که جرثقیل می تواند با خیال راحت برداشته شود.

به همین ترتیب، جرثقیل ممکن است دارای ظرفیت ۳۰۰ تن متر باشد. امتیاز ۳۰۰ تن در رابطه شما را به شما می گوید. به عنوان مثال، اگر اپراتور بار را ۳۰ متر (۱۰۰ فوت) از انفجار قرار دهد، جرثقیل می تواند حداکثر ۱۰.۱ تن را افزایش دهد (یعنی ۳۰۰ تن به ۳۰ متر تقسیم شده).

جرثقیل از دو سوئیچ محدود استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که اپراتور جرثقیل را بارگیری نمی کند :

الف) حداکثر سوئیچ محدودیت بار بر روی کابل را کنترل می کند و اطمینان حاصل می کند که بار از ۱۸ تن تجاوز نمی کند.

ب) سوئیچ محدودیت لحظه بار اطمینان حاصل می کند که اپراتور از امتیاز تونومتر جرثقیل به عنوان بار بر روی جیب حرکت نمی کند. مونتاژ سر گربه در واحد دشت می تواند مقدار سقوط در دهان موبایل اندازه گیری و حس زمانی که یک شرایط اضافه بار رخ می دهد.

نیاز به جرثقیل

اگر شرکت شما نیاز به کرایه یک ساختمان برای ساختن یک ساختمان، تعمیر و نگهداری یا انجام هر پروژه ساختمانی دیگر داشته باشد، افرادی که در  شرکت ساحلی جرثقیل کار  می کنند، کارشناسان هستند. ما اجاره و فروش مجموعه ای متنوع از جرثقیل در محدوده ظرفیت بالابر از ۲.۵ تن تا ۲۰۰ تن است. از کامیون های رانشگری تا جرثقیل های طراحی شده برای زمین های ناهموار تا جرثقیل برج های بزرگ، ما راه حل های جرثقیل برای پاسخگویی به نیازهای تقریبا هر محل کار .

 


ارسال پاسخ به دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *